Najlepszy bot SMS dla handlu detalicznego i e-commerce
Bot do masowego wysyłania wiadomości umożliwiający śledzenie i wielokanałową komunikację w całej Europie z lokalnymi numerami i w lokalnych cenach.
Pozyskiwanie nowych klientów
Wysyłka wiadomości do obecnych klientów
Reaktywacja nieaktywnych klientów
Zwiększ zaangażowanie, CVR i sprzedaż dzięki najlepszemu botowi do masowej wysyłki wiadomości
Bot komunikacyjny dla marketerów z łatwym w użyciu interfejsem użytkownika i kampaniami ukierunkowanymi na cele, które koncentrują się na konwersji.
Szybka integracja z dowolnym CRM
Zaawansowane śledzenie: CTR, lokalizacja użytkownika, przeglądarki, śledzenie przez spersonalizowany link
Kompleksowe raportowanie umożliwiające łączenie działań online i offline oraz budowanie wielokanałowej komunikacji
W czym może pomóc bot SMS:
Budowanie wielokanałowych ścieżek konwersji z wykorzystaniem SMS-ów - łączenie działań online i offline
Śledź działania online, zbieraj wszystkie dane w jednym hubie łączącym informacje o działaniach offline z CRM - połącz te działania i buduj wielokanałowe podróże klientów za pomocą kodów promocyjnych wysyłanych na telefon do zakupów offline
Utrzymanie istniejącej bazy danych klientów aktywnych, zaangażowanych, zadowolonych i płacących więcej
SMS ma najwyższy wskaźnik dostarczalności i wskaźnik otwarć spośród wszystkich innych kanałów komunikacji, co czyni go numerem jeden w angażowaniu bazy danych.
Śledź KPI kampanii reklamowych i zwiększ CTR
W naszym zagregowanym raporcie możesz zobaczyć nie tylko wskaźnik dostarczalności, ale także wskaźnik osiągnięcia celu i konwersji. Popraw swoje wskaźniki KPI dzięki zaawansowanemu raportowaniu!
Wysyłaj ankiety do klientów i popraw ich CX
Zapewniamy przychodzącą komunikację SMS w celu zbierania opinii od odbiorców docelowych
Zarezerwuj bezpłatną rozmowę demo, aby zobaczyć, jak to działa i jak Twoja firma może skorzystać z bota SMS
Wysyłaj wiadomości na całym świecie jak lokalny użytkownik
Jesteśmy globalnym operatorem SMS z ponad 100 bezpośrednimi połączeniami z innymi operatorami na całym świecie. Dlatego z Apifonica SMS bot możesz wysyłać wiadomości w całej Europie i na świecie, używając lokalnych numerów telefonów i płacąc za to lokalną cenę.
Lokalne ceny za wiadomość
Wszystkie kraje europejskie
Lokalne numery telefonów
Większość krajów świata
SMS-y dostarczane z markowych alfa (nie generycznych)
Apifonica messaging bot - to łatwe w użyciu narzędzie pozwalające planować komunikację SMS, harmonogramować ją, oceniać potencjalne koszty kampanii, weryfikować bazę danych, uruchamiać kampanie zgodnie z harmonogramem lub za pomocą wyzwalacza oraz otrzymywać raporty w przejrzystym formacie.
Bot komunikacyjny z interfejsem użytkownika w języku nietechnicznym: łatwe uruchamianie, prowadzenie i analizowanie kampanii bez specjalistycznej wiedzy IT/SMS.
Integracja z dowolnym CRM w ciągu kilku godzin za pośrednictwem naszego API lub Zapier (możemy to również zrobić za Ciebie).
Kampanie oparte na celach: nasz zagregowany raport zawiera wskaźnik dostarczania SMS-ów, zasięg celu i współczynniki konwersji.
Ostateczne śledzenie: nasza funkcja skracania pozwala śledzić CTR, lokalizację użytkowników, język, przeglądarki i może odróżnić bota od człowieka i wysłać spersonalizowany link do każdego klienta, aby uzyskać dane na użytkownika
Łączenie działań online i offline: jeśli obecny klient dokona zakupu offline - możesz powiązać to działanie z działaniami online; jeśli nowy klient kupuje offline, możesz śledzić go za pomocą kodów promocyjnych wysyłanych na telefon w celu dokonania zakupów.
Szczegółowe raporty: różne typy danych (marketingowe, telekomunikacyjne, XLS, wykresy); rozszerzony raport statusu dostawy (m.in. statusy w kolejce, wysłane, odebrane, dostarczone, nieudane); surowe dane raportu, które można wykorzystać do tworzenia niestandardowych raportów w celu porównania lejków.
Zapewniamy przychodzącą komunikację SMS w celu zbierania informacji zwrotnych od TA.
Bot SMS Apifonica: co sprawia, że jest numerem jeden?
Zarezerwuj bezpłatną rozmowę demo, aby zobaczyć, jak to działa i jak Twoja firma może skorzystać z bota SMS
Najbardziej opłacalne rozwiązanie
Weryfikacja bazy danych z wykorzystaniem technologii AI pozwala wykluczyć numery stacjonarne i zaoszczędzić do 40% wydatków na SMS-y na niewłaściwe numery.
Kalkulator, który pokazuje koszt każdego segmentu SMS (kontrolujesz cenę); podkreśla niełacińskie symbole (zastąp, aby zaoszczędzić koszty); oblicza również całkowity koszt kampanii (zrozumienie ceny przed uruchomieniem)
Funkcja Sms2call do konwersji wiadomości SMS na połączenie głosowe, które jest 10 razy tańsze
Bot SMS Apifonica posiada funkcjonalność, która pomaga obniżyć i zoptymalizować koszty:
Wsparcie, które zapewniamy
W ramach wdrożenia pomagamy klientowi skonfigurować i przetestować kampanię przed uruchomieniem, aby upewnić się, że wiadomości SMS są wysyłane i dostarczane, a także aby pomóc spełnić wszystkie wymagania techniczne i wszystkie specyficzne wymagania regionalne.
Zapewniamy standardowe konektory API lub chętnie dokonamy integracji dla klienta (np. Exponea, Yclients).
Zarezerwuj bezpłatną rozmowę demo, aby zobaczyć, jak to działa i jak Twoja firma może skorzystać z bota SMS